Międzywodzie pensjonaty, hotele

(1)
Wybierz termin pobytu
Wybierz termin pobytu
2 dorosłych, 0 dzieci
Budynek resortu BAŁTYK Resort w Rewalu z Rewala sfotografowany od strony zewnętrznej.
Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz - a oto jakie wywiera resort BAŁTYK Resort w Rewalu za sprawą zewnętrznej prezencji.
Zachęcająca prezencja resortu BAŁTYK Resort w Rewalu w Rewalu na zdjęciu obiektu pod adresem ul. Saperska 21.
Rewal, ul. Saperska 21 - basen, który udostępnia swoim gościom resort BAŁTYK Resort w Rewalu.
BAŁTYK Resort w Rewalu to resort w Rewalu, a na terenie obiektu nad morzem znajduje się taki oto dziecięcy plac zabaw.
W resorcie BAŁTYK Resort w Rewalu dzieci mogą wyszaleć się na placu zabaw, znajdującym się na terenie obiektu w Rewalu.
Tak prezentuje się ogród przy resorcie BAŁTYK Resort w Rewalu - ul. Saperska 21, 72-344 Rewal, woj. zachodniopomorskie
Tak prezentuje się ogród przy resorcie BAŁTYK Resort w Rewalu - ul. Saperska 21, 72-344 Rewal, woj. zachodniopomorskie
BAŁTYK Resort w Rewalu - resort z miejscowości Rewal, gdzie zadbano o pokój zabaw.
BAŁTYK Resort w Rewalu - spojrzenie na pokoik z różnymi zabawkami, jaki mieści się w resorcie z Rewala.

BAŁTYK Resort w Rewalu

Rewal, Resort

Bałtyk Resort to obiekt wyróżniony - obiekt przyjazny rodzinie! Bałtyk Resort jest położony 200 m od morza.

Bon 500+
od 155 złza nocZapytaj o nocleg

Hotele Międzywodzie

Jeszcze w całkiem niedawnych czasach, bo w pierwszej dekadzie trzeciego tysiąclecia, Międzywodzie hotele mogło co najwyżej mieć w planach zagospodarowania przestrzennego na bliżej nieokreśloną przyszłość. Jednak systematyczny wzrost zainteresowania wczasowiczów tą zachodniopomorską miejscowością i rosnące wymagania gości sprawiły też gwałtowny rozwój turystycznej infrastruktury. Tym samym w tym małym, nadmorskim miasteczku - a formalnie wsi - pojawiły się obiekty z kategorii kojarzącej się z największą renomą oraz najbardziej wygodnymi warunkami pobytu.
Rzecz jasna w Międzywodziu hoteli w rodzaju pięciogwiazdkowych gigantów, wybudowanych przez międzynarodowe konglomeraty, nijak się nie uświadczy. Ritze, Hiltony, Trumpy i inne Grand Hotele to nie tutaj, na skromnym Wolinie, a prędzej w Trójmieście na drugim krańcu polskiego wybrzeża. Zaskoczenia być nie może - tak samo jak nie ma astronomicznych cen, w których najcięższym składnikiem byłby kompletnie niewymierny prestiż.
Być może typowy dla miejscowości takiej jak Międzywodzie hotel ma się nijak do obiektów na najwyższym światowym poziomie, lecz przypisywanie mu określeń w rodzaju “elegancki”, “szykowny”, “luksusowy” bądź podobnych, w żadnym stopniu nie będzie semantycznym nadużyciem. Mając pełną świadomość lokalnej specyfiki i wynikających z różnych faktów “ograniczeń”, można bardzo miło i przyjemnie zrelaksować się nad morzem, nie przepłacając przy tym za szyld nad wejściem czy znaczek na kluczu / karcie magnetycznej do pokoju.
Za pobyt w dobrym hotelu nad morzem w Międzywodziu, w pełni letniego sezonu, należy uiścić sumę w granicach 100-150 złotych od osoby dorosłej za jeden dzień. Z pewnością z biegiem lat cenniki będą ulegać stopniowej zmianie - i to raczej wyłącznie w górę. Trzeba jednak mieć na uwadze systematycznie poprawiane standardy, liczbę i jakość oferowanych udogodnień czy też ogromny potencjał turystyczny samej miejscowości. Umiejętne połączenie tych dwóch rzeczy zapewni wspaniały, a przede wszystkim warty wydanych na niego pieniędzy urlop.
Pokojom oraz apartamentom w hotelach w Międzywodziu praktycznie nie sposób przedstawiać zarzutów najcięższego kalibru. Stylowy wystrój, bogate wyposażenie, do tego wypadałoby doliczyć także szereg atrakcji pobocznych, uprzyjemniających czas spędzany w czterech ścianach. Ciekawostka kulinarna - w opiniach turystów wyjątkowo często chwalony jest smak potraw serwowanych w hotelowych restauracjach. Zdaje się, że tutaj realizują się wyjątkowo zdolni i pracowici kucharze.
Hotel w Międzywodziu jest w stanie zapewnić swoim gościom mnóstwo rzeczy, które niezwykle pozytywnie wpłyną na wrażenia i zadowolenie z wyjazdu. I nie chodzi tutaj o to, że sprzęty znane z domu - od wyposażenia łazienki po urządzenia multimedialne oraz akcesoria sportowe - prezentują często wyższą jakość niż to, co posiada się na własny użytek. Mowa o usługach znanych z centrów SPA - profesjonalnych masażach, dostępie do jacuzzi i basenu, palecie zabiegów kosmetyczno-pielęgnacyjnych, tego rodzaju rzeczach.
Trzeba przyznać, iż hotele w Międzywodziu są coraz częstszym elementem krajobrazu tego zachodniopomorskiego miasteczka. I ze swojej roli wywiązują się bardzo dobrze, co można domniemywać po tłumach turystów przyjeżdżających odpoczywać nad morzem właśnie tutaj.