Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Międzywodzia do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Międzywodzia, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z oprogramowania NFHotel. Prowadząc biznes hotelarski w Międzywodziu na pewno potrzebujesz funkcjonalnego programu, który pozwoli Ci na prostą obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją autoryzować błyskawicznym przelewem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje wyróżnione są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i przejrzyste rozliczenia, w których ryzyko pomyłki ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z wyliczaniem kosztów pobytów.


Zdecydowanym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych wiadomości między recepcjonistami. Pracę ułatwiają również przypominacze o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania precyzyjnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również możliwość dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10
Komentarze (2)
Bałtyk Resort 7.12.2015 12:09

Mamy okazję korzystać z programu już od jakiegoś czasu i w naszym pensjonacie faktycznie sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu bardzo użyteczny program, przede wszystkim prosty w obsłudze, z przejrzystymi warunkami użytkowania i co ważne - bezpłatny! Bardzo usprawnia nam dokonywanie wszystkich rezerwacji i kontrolę nad nimi. Polecamy!

Bałtyk Resort 7.12.2015 12:11

W naszym pensjonacie używamy NFhotel i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polubiliśmy bardzo funkcje dodatkowe, przede wszystkim szybkie rozliczenia, dzięki którym w szybki sposób kontrolujemy rozliczenia pokoi i gości. Rezerwacje dodaje się błyskawicznie.

Dodaj komentarz