Karpacz: dobre wrażenie to podstawa!

“Jak Cię widzą, tak Cię piszą” mawia przysłowie. Więc najpierw zapraszam do poświęcenia 5 minut na oglądniecie pewnego video reklamującego Pensjonat Karkonoski SPA*** - na pewno nie uznacie tego czasu za zmarnowany!

Karpacz

Montaż: KM Studio

Wpierw kilka suchych faktów - nasz obiekt oprócz atrakcji widzianych na filmie, posiada to co każdy szanujący się pensjonat mieć powinien - ładny wystrój, ciepłą atmosferę, dostęp do internetu i… wygodne łóżka.Wnioskuję z uśmiechu dzieci na filmie zamieszczonym wyżej. :)

Właśnie, film. Niby taki sam jakich wiele na stronach hotelarskich i nie tylko. Rzeczą która go wyróżnia jest fakt, że praktycznie w całości przeznaczony jest … pociechom. Oglądając go można mieć wrażenie, że dzieciaki czują się tam jak w raju, więc na pewno spełnił swoje zadanie. Niby prosty i logiczny zabieg: “zróbmy film o dzieciakach, to spodoba się rodzicom”. Właśnie tutaj magia tkwi w prostocie, zadowolone dziecęce twarze kuszą rodziców do zafundowania swoim podopiecznym tego samego. Strzał w dziesiątkę, bez dwóch zdań!

Można by jeszcze wymieniać zalety, jakie Pensjonat Karkonoski SPA*** zapewnia samym rodzicom. Bilard, świetna restauracja, kuszące masaże i inne przyjemności, są już niejako standardem. A skupienie się na najmłodszych tylko dopełnia cały obraz, tworząc ładną całość.

Jeśli chcesz znaleźć nocleg lub sprawdzić co się dzieje w Karpaczu, klikaj:

Galeria
Dodano: 2014-11-07 13:40:43

Komentarze (0)
Dodaj komentarz