5 atrakcji Międzywodzia (i okolic) w sam raz dla dzieci

5 atrakcji Międzywodzia (i okolic) w sam raz dla dzieci

Międzywodzia w zasadzie w ogóle nie trzeba przedstawiać - to jeden z mniejszych, a mimo tego najpopularniejszych kurortów turystycznych nad polskim morzem. A wszystko za sprawą fantastycznych, szerokich i porządnie utrzymanych plaż. Dla większości wczasowiczów to zdecydowanie najważniejsza atrakcja w miasteczku. Jednak co na ten temat sądzą dzieci?

Jak dobitnie pokazują doświadczenia wielu rodziców, którzy wyjechali nad morze w celach wypoczynkowych razem ze swoimi szkrabami i pociechami, z błogiego relaksu na plaży często niewiele wychodzi. Generalnie dziecko wymaga tego, aby poświęcać mu praktycznie całą uwagę - czy to ze względu na coraz głośniejsze wyrazy niezadowolenia, czy jeszcze bardziej niepokojącą ciszę, zwiastującą mniej lub bardziej poważne kłopoty w wyniku stu pomysłów na sekundę u dzieciaków. Weekend majowy w Międzywodziu będzie udany, gdy wybierzesz nocleg np. z pakietem animacje dla dzieci. Wtedy masz pewność, że dziecko będzie świetnie się bawić.


Samo Międzywodzie nie ma zbyt wiele atrakcji do zaoferowania rodzinom z dziećmi, nie licząc parku z nietypowym placem zabaw czy działających sezonowo quasi-wesołych miasteczek.

Dlatego odpoczywając w Międzywodziu warto zaplanować parę krótkich - pół godziny, góra trzy kwadranse jazdy samochodem - wycieczek po nadmorskich zakątkach Pomorza Zachodniego. Oto 5 wybranych przez redakcję wariantów:

Dodano: 2018-03-27 09:17:00
0 / 5 Następny

Komentarze (1)
MaThek
27.03.2018 09:50

Kiedyś jeszcze w okolicy Międzywodzia była jakaś strusia farma. Nie jest to atrakcja, która zajmie dzieci na parę godzin, ale mini-zoo połączone było zdaje się z restauracją. Na popołudniowo-wieczorne wyjście "na miasto" byłoby w sam raz.

Dodaj komentarz