Sporty Wodne

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Nawet najdrobniejszy, najczystszy plażowy piasek zaczyna kiedyś nieznośnie parzyć, świeża ryba, pizza i deser z lodów w końcu się przejadają, interesująca przez kilka pierwszych dni pobytu, nadmorska promenada zaczyna okropnie nużyć. A przecież miało być tak pięknie! Ciekawie i wesoło!

Hola! Dosyć marudzenia! Nie warto go w Międzywodziu uskuteczniać, bo jest tu sporo możliwości spędzenia aktywnego wypoczynku, który wydaje się nie tylko tarczą na wakacyjny spleen, ale i najlepszym straszakiem na wszystkie choroby. A kto nie chce wracać z urlopu zdrowy i lżejszy o zbędne kilogramy

W miejscowości znajduje się wypożyczalnia skuterów wodnych oraz rowerów. Bardzo dobrym miejscem do uprawiania sportów wodnych, w tym m.in. żeglarstwa i windsurfingu jest nie tylko morze, ale także Zalew Kamieński.


Mini przewodnik

Międzywodzie może się poszczycić doskonałymi warunkami do uprawiania wszelkich odmian żeglarstwa, windsurfingu i innych konkurencji rozgrywanych na morskich i innych akwenach. Bałtyk, Zalew Kamieński, jeziora Pojezierza Wolińskiego… Rzecz jasna w miejscowości nie brakuje stosownych szkółek, instruktorów oraz wypożyczalni z niezbędnymi sprzętami i akcesoriami.

Blogi

KM Studio potrafi wspaniale utrwalić na wideo Sporty Wodne filmy reklamowe Wrocław


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!


Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja